Pedofili sübyancılık

Pedofili ya da halk tabiri ile sübyancılık; Kişinin kendisini bir başka nesne üzerinden sevme eğilimini açıklar. Sevgisiz ilgisiz büyütülen bir çocuğun ergen döneme girmesiyle;Bir çocuğu çocukluğundaki kendisi varsayarak, kendisini ise ebeveyni yerine koyarak her hangi bir çocuğu beğenmesi sevmesi,izlemesi, dokunması ve cinsel eyleme girişmesi sapkınlığına pedofili denir. Bu sapkın kişilik bozukluğu tedavi edilmezse kişide ömür boyu süren bir bağımlılık halinde seyreder. Pedofili hastalarının hepsinde ağır aşağılık duygusu tespit edilmiştir. Çocukluk döneminde ebeveynlerin zehirli davranış dili ile gerek sözel gerek şiddet ile aşağılanarak büyüyen çocuklar, bilinçaltından gelen refleks tepkiler ile aşağılık duygularından kurtulmak adına çeşitli marazi savunma mekanizmaları kuşanırlar.
Hepimiz dünyaya geldiğimiz andan itibaren öncelikle acziyeti öğreniriz. Annemizin yardımı olmadan yemek yiyemez su içemez,bir yerimiz ağrısa konuşma bilmediğimiz için sıkıntılarımızı ifade edemeyiz. Sırtımız rahatsız edecek derecede kaşınacak olsa, kundağı açıp kaşıyamayız ve ağlasak dahi, sıkıntımızı kimseye ifade edemeyiz. Hani bazan rüyamızda kötü bir durumun içinde kalır avazımız çıktığı kadar bağırmak isteriz ama sesimiz çıkmaz veya seslensek bile kimse feryadımızı bir türlü duymaz ve bizler öylece çaresizlikle kan ter içinde uyanırız. Rüyalarımızda bilinç dışı yaşadığımız bu durum aslında, bebeklikte yaşadığımız acziyet hislerimizin bilinç altından gönderilen bir fotoğraf ile dışa vurumudur.

Kur’an’da Nefs ismiyle anılan, beynin bilinç dışı alanı ya da halk tabiri ile bilinçaltı; Bir insanın bebeklik evresinden itibaren, yaşadığı yoğun duygusal olayların zihinde oluşturduğu inançlar ve kötülüklere karşı tepkisel müdafaa yöntemlerinin saklı olduğu alandır. Ve bebeklik döneminden itibaren yaşanılmış acı tatlı tüm hatıraları kaydeder.Bilinçaltının bir önemli görevi de çözülmemiş önemli olumsuz duyguları kaydedip bastırmasıdır. Bastırılıp saklanan acı veren tecrübe bir gün bir uyaran üzerinde mutlaka kullanılır. Örneğin;
Pedofili hastaları okul kreş gibi ortamlarda çocuklar ile karşılaştıklarında,özellikle onlarla vakit geçirmeye başladığında bastırılmış duygu faal hale gelir. Pedofili vakalarının çoğunlukla öğretmenler arasında görülmesinin nedeni çocuklar ile vakit geçirip özdeşim kurma imkanı elde etmiş olmalarından kaynaklanır. Bilinç dışı davranış iradesine bir başka örnek;
Sevgisiz ilgisiz şiddet ortamında büyüyen kız çocukları,böyle bir ilişkiden ve ortamdan nefret etmelerine rağmen, babalarına benzer eşler seçerler. Bu içgüdüsel seçimde amaç bilinçaltında babaya karşı bastırılmış olumsuz duygunun, özdeşleştirilmiş eş üzerinden düzeltilerek yok edilme arzusudur. Aynı şekilde ilgisiz ve sevgisiz büyüyen erkek çocuklarının annelerine benzer eş seçmelerinin nedeni, anneye karşı bastırılmış sorunsalı eş üzerinde giderme iradesidir. Bilinç dışı düşünsel bir irade alanı değildir. Sadece acı veren hatıraların oluşturduğu tepkisel ve aklı devreden çıkaran çok çok güçlü bir yapıdır. Bilinç dışı alan o kadar mükemmel çalışır ki çocukluğumuzda hangi evrede ve kimler ile sorunlar yaşamışsak, bizi cezbeden güzellikler bilinçaltında buna göre seçilir., Örneğin pedofilik vakalarda ;
Bir çocuğu kendisi varsayarak, kendisini ise ebeveyn yerine koyarak her hangi bir çocuğu beğenmesi sevmesi dokunması ve cinsel eyleme girişmesi sapkınlığı;
Erken dönemde Anne ile sorun yaşayanlarda infantfilik, seçim,
Devam eden ileri evrelerde hem anne hem baba ile sorun yaşayanlarda, telofilik seçim şeklinde görülür.
Yani, erken dönemde sorun yaşamış pedofili sapkınları yalnızca bebekleri, sonraki süreçlerde de sorunlar yaşamış bireyler hem bebekleri hem de olgun çocukları beğenirler.

Kısaca; Güzellik bizde cezbe yaratan şeylere verdiğimiz isimdir. Kişiden kişiye değişmesi çeşitli faktörler ile açığa çıkar. Sağlıksız yetişmiş çocuklarda cezbe genellikle bilinçaltı veya bilinç dışı denilen alanda baskılanan sorunlar üzerine şekillenir.
Örneğin yine Aile içi sevgisizlik sorunları ile açığa çıkan eşcinsellik vakalarında, (fiziksel hastalık haricindekiler) çocuğun bilinçaltında birikmiş acılarını yok etmek adına giriştiği bir sapkınlıktır.
Eşcinseller arasında erkek rolünü üstlenenler aktif, kadın rolünü oynayanlar ise pasif olarak isimlendirilirler. Aktif olanlar yani erkek rolünü oynayanların bir erkeği cazip ve güzel bulmasının altında yatan gizem bilinçaltında bastırılmış acı veren hatıraların eseridir.Bilinç dışı alandan erkeğe yönelen bu karşı konulmaz cezbe aslında, kişinin bir başkası üzerinden çocukluğundaki kendiliğini sevme, beğenme ve yüceltme eğilimidir.

Non exclusive Pedofili hastaları hem erkek yetişkinleri hem çocukları kullanırlar. Seçici değildirler. Ergenlik sonrası çocukları seçenler; hebefiller (hebephilles) olarak adlandırılırlar. Seçici olmayan hebefillerin büyük bir bölümü erkek rolü oynayan aktif eşcinsel olduğu için sağlıklı yetişmiş tüm erkek çocuklarımız birer hedeftir ve tehdit altındadır.
Çocukluğunda ebeveynleri tarafından duygusal terkedilmiş, yalnız bırakılmış ilgi ve sevgi yoksunu kadın çocuk, milyonlarca insan maalesef bilinçaltından gelen yoğun dürtülerle yaşıyor. Bilinçaltı alanın yarattığı marazi cezbeler üzerine seçimlerini yapıyor, marazi dostluklar kuruyor, kimimizi eş kimimizi arkadaş seçerek,daha açık bir ifade ile hepimizi birer denek gibi kullanarak geçmişte yaşadıkları sorunları üzerimizde sağaltmaya çabalıyor ve hastalıklı yaşamlarının kahrına bizleri de dahil ederek ömür sürdürüyorlar.

ÇOCUKLARIMIZ BÜYÜK TEHDİT ALTINDA

Çocukları ideal cinsel partner olarak gösteren uluslararası moda sektörü adeta bir medya bombardımanı ile çocuklarımızın zihninde pedofili sapkınlığını normalleştirmek adına birbiri ile var gücüyle kıyasıya yarışıyor. bkz: öğretilmiş güzellik

Sağlıklı yetişen çocuklar geniş aile uyarıları eşliğiyle kendileri için kötü olacak şeyleri ebeveynleri vasıtasıyla öğrenirler. Ancak ne yazık ki ebeveynler ne kadar öğretirlerse öğretsinler dış dünyanın (çoğunluğun ) ve medyanın dayatmaları aileleri yalanlarcasına çocukların zihnini ele geçiriyor.Artık anneler ve babalar bile dayatılan pedofilik güzelliği benimsemiş durumda. Küçük çocukları cinselliğin ideal hedefi olarak gösteren bu yaklaşım, hastalığın seyri gereği pedofili sapkınlarının ve tüm tecavüzcülerin de iştahını körüklüyor! Zaten yaşları gereği sevgi ihtiyacında olan çocuklarımız böylelikle sapıkların elinde marazi duygularını tatmin edecekleri birer oyuncak haline dönüşüyor!

 • PEDOFİLİ SAPKINLIĞI ÜLKEMİZDE NE KADAR YAYGIN ?

Konuya açıklık getirmek için öncelikle aşağıdaki kısa videoyu izlemenizi öneriyoruz.Ülkemiz ulusal kanallarından birisinde çok izlenen “O ses Türkiye” adlı bir yarışma programı var.
Aynı programın (çocuklar için?!) düzenlenmiş versiyonu “O ses çocuklar” olarak anılıyor. Geçen yıl programa yarışmacı olarak katılan Nazar Nur Kaya isimli 13 yaşında mini minnacık şirin tatlı bir kız çocuğunun yaşadıkları aslında bizlere her şeyi özetliyor.
Konumuzu daha iyi kavramak adına önce küçük Nazar Nur’un 2 dakikalık kısa videosunu izleyelim

Not: Bu yazı yayına girdiği dönemde sağlıklı bir çocuk olan Nazar Nur Kaya kardeşimize daha sonra SLE hastalığı teşhisi konulmuş ve Ekim 2018 yılında tedavisi esnasında vefat ederek hakkın rahmetine kavuşmuştur. Tüm sevenlerine ve ailesine sabır diliyor; Aziz Allah’ın  nimet-i cennet ebedi yurdunda selam ve sükun bulmasını niyaz ediyoruz.

Çocukluk diskleksisi, kaynaklı R harflerini dahi Y olarak telaffuz eden 8 ay öncesinde O ses çocuklarda yarışmacı olan küçük kızın ağabeyi Onur Kaya Geçtiğimiz günlerde O ses Türkiye yarışmasına katılmıştı. Ancak Şarkısını söyledikten sonra Nazar Nur’un ağabeyi olduğu anlaşılmıştı.
Bunun üzerine programın sunucusu ve yapımcısı Acun küçük kızı sahneye çağırarak. Nasılsın hoş geldin faslı ardınca Nazar Nur’a büyümüşsün diyor. Ve Nazar Nur doğal bir çocuk refleksi ile utanıp gülüyor.
Bir an sonra Nazar Nur geçen aylarda kendisine koçluk yapan şarkıcı Hadise’ye özlemle yönelip sarılıyor ve Hadisenin hemen yanında oturan Murat Boz da küçük Nazar Nur’un başını okşayarak sarılıyor. Buraya kadar her şey normal. Ancak Murat Boz’un küçük kızı yanağından öpmesiyle bir anda salonda, yüksek bir uğultu ile cinsel göndermeli histerik kinayeli ooooooo, aaaaa nidaları yükselmeye başlıyor!

Bu programa katılan seyirci kitlesi 18-40 yaş aralığı ve çoğunluğu kızlardan oluşuyor. Bu tür programlarda seyirci tepkisi, televizyon izleyicisini yönlendirmek adına önceden planlanıyor. Ancak Nazar Nur’un başından geçen bu olayda verilen tepkilerin doğaçlama olduğu çok belli! Programın sunucusu Acun seyircinin bu tepkisinden çok rahatsız oluyor, kızarıp bozarıyor durumu toparlamak için hemen; Nazar Şimdi Gökhan abisini de öpmeye gidiyor işte Hakan abin, şimdi abilerin karar verecek gibi yönlendirmelerle özellikle yüksek sesle ve defaatle ABİ vurgusu yaparak sapkın seyirci tepkisini engellemeye ve ört bas etmeye çabalıyor.

Bu sapkın seyirci topluluğu dindar veya belli bir siyasal görüşten veya belli bir statüdeki kişilerden seçilmiyor.Bildiğimiz tanıdığımız sokakta çarşıda pazarda rastladığımız, Rock müzik veya Türk sanat müziği veya türkü dinleyen, başı açık kimi kapalı sosyal medyada da  paylaşımlarda bulunan insanlar!
Tek ortak yönleri 13 yaşındaki bir çocuğu cinsel bir obje olarak görmeleri ve pedofiliyi zihinsel normalleştirmiş olmaları!

Çocuğun cinsel istismarı ; Rıza yaşının altında bulunan bir çocuğun, cinsel açıdan olgun bir yetişkinin cinsel hazzına yol açacak bir eylemin içerisinde bulunması ya da bu duruma göz yumulması” olarak tanımlanır.

Nazar Nur sadece 13 yaşında bir kız çocuğu ve 8 aylık süreçte sadece, biraz boyu, biraz saçı uzamış ve saçını sarıya boyatmış!
Saçlarının rengi haricinde her şey çocuk doğallığı seyrinde!

Fetiş bir obje yok mini etek yok özetle ; normal bir yetişkinin cinsel hazzına yol açacak hiç bir kusur yok!
Ancak yegane kusur seyircilerin zihinlerinde ve bakışlarında!

Halkın arasından rast gele seçilmiş yüzlerce seyircinin oturduğu bir salonda küçücük bir çocuğun, ağabeyi yaşında birisi tarafından öpülmesi, seyircilerin çoğunluğu tarafından koro halinde histeri krizi seyrinde, cinsel anlam buluyorsa sapıkları uzağınızda aramayın!
Pedofili sapıkları çoğunluk bir halde içimizde!
Manavda okulda kreşte çarşıda pazarda minibüste serviste ,sosyal medyada ! Kısacası her yerde!

image

Pedofili sapkınlığı bir eğitim sorunu değildir!

Çocukluk evresinde sevgi ve ilgi ile önlenir!
Sonrasında hastalık; tedavi ile düzelir eğitim ile asla düzelmez!

Lütfen çocuklarınızı sevgi ve ilginizden mahrum bırakmayın ve Lütfen çocuklarınızı kendi hayal dünyanızda yarattığınız şu kişi iyidir güvenilir gibi inançlarınız doğrultusunda sanılarla tehlikeye atmayın!
Zira pedofili hastalarının büyük bir bölümü çocuklarla vakit geçiren eğitimli güzel konuşan insanlardır. Aldanmayınız!

Çocuklarınızla vakit geçiren kişilere mutlaka sert yüzünüzü ve çocuğunuzla çok ilgili olduğunuzu gösteriniz. Zira pedofili sapkınları daima ailesi tarafından ilgi görmeyen korunmasız çocukları seçerler.

Eğer bir çocuğunuz varsa; Pedofili hastası çocuğunuzu gördüğünde, tehditkar yüzünüzü de mutlaka beraberinde hatırlasın! Çocuğunuzun çevresindeki kişilerde Şüpheci ve sert bir izlenim bırakın. Çocuğunuzun çevresiyle böylesine bir itina ile yakından ilgilenmelisiniz!

Çocuklarımızın yaşamları boyunca atlatamayacakları psikolojik sorunlar ile yaşamasını istemiyorsak;
Çevremizde gördüğümüz her çocuğa karşı sorumluluk hissetmeliyiz!
Eğer sadece kendi çocuğumuza karşı korumacı olursak;
Sapık bizi kollar!
Eğer çocuğumuzun arkadaşlarını da koruyor ve arkadaşlarının ailelerini de uyarıp işbirliği yapıyorsak;
Sapık o bölgeyi terkeder.
Eğer bir şehirde herkes aynı korumacı tutum içinde olursa;
Sapıklar ve sapıklık o şehri terkeder!
Eğer tüm ülke aynı iradede birleşirse;
Sapıklık ülkeyi terkeder!

Pedofili hastalığını ya da, halk arasındaki deyişle Sübyancılığı bir makalemde farklı yönleri ve örnekleri ile ele almıştım. Bkz: sübyancılar ve çocuk fahişeler sorunsalı çevrenizden uzaklaştırmak açısından mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Çocuklarımızın, kahreden çeşitli sapkınlıklara ve bkz: akıl dışı öfke oyunlarına yönelmesini istemiyorsak ve toplumu sarmaşık gibi kuşatmış ötekileştirme ve sevgisizlik sorunsalını ortadan kaldırmak istiyorsak, parti siyaset ayrımı yapmadan Çocuk ve kadın haklarını önceleyen ve bu doğrultuda ağır yaptırımlar getiren bkz:  bir anayasa etrafında toplanmaya ihtiyacımız var.

Ya sapıklar kazanacak ve sokaklarımızda cirit atarak,sağlıklı yetişen çocuklarımızın da hayatını karartacak.,

Ya da bizler aynı irade altında birleşip sevgi dolu sağlıklı barışçıl nesiller yetiştireceğiz.

Tercih bizim !

image9

5 Comments

 1. Hem yazınızı hem de eklediğiniz linklerdeki yazıları okudum. Bu konuda hemfikir olan ve düşüncelerinizi, tespitlerinizi tasdik eden birçok insan var. Pedofili hastası konusunda çalışma yapmanız gerektiğini düşünüyorum, ki sanırım bu kadar farkında olan insanlar için belki de vebaldir.. Çünkü “normalleştirilmiş” o kadar kavramın,davranışın arasında insanımız artık düşünmüyor…

  Liked by 1 kişi

   1. Rica ederim.
    Kitap elbette kaynak olarak iyi, fakat sizin de belirttiğiniz gibi okuma oranının da farkındaysak o zaman daha farklı çalışmalar yapmanız gerek; kamu spotu vb. Bu konuyu gündeminize almalısınız bence..

    İyi çalışmalar dilerim..

    Liked by 1 kişi

 2. DETAYLI bilgiler mükemmel tespitler.. Harika bir makale. Yüreğinize emeğinize sağlık. Allah razı olsun!

  Liked by 1 kişi

 3. Bilgi ile bakınca bir anda dünya gözüme çok farklı göründü.Bir çok konuda hatalar içimize işlemişde haberimiz yok. sanıların peşinde gidiyormuşuz meğer. ALLAH RAZI OLSUN

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.